.

Registracija baigta

.

 

Darius Pietaris

Darius Pietaris

Manau, kad svarbiausia konkurencinė kova, kurią šiandien turi laimėti kompanija, norėdama augti ir klestėti – tai kova dėl talentingiausių žmonių. Iš kitos pusės, didžiausi talentai turi nusiskinti saldžiausius sėkmės vaisius. Tikiu, kad Talentų Karta taps tiltu tarp gabaus jaunimo ir modernių kompanijų. Noriu dalyvauti šioje “kovoje” ir manau, kad galiu būti naudingas abiem pusėms.

 

Aleksejus Žaltkovski

Aleksejus Žaltkovski

Darau tai, ko pats pasigendu. Prieš daug metų trūko organizacijos, kuri vienija verslius žmones. Sukūrėm Jaunimo verslo klubą. Trūko erdvės asmeniniam augimui – sukūrėm mokymų sistemą. Šiuo metu trūksta organizacijos, kuri padeda aptikti žmonėms savo stipriąsias puses ir pažinti save. Todėl kuriu Talentų Kartą. Tikiu, kad kiekvienas esame gabūs ir talentingi. Svarbu pažinti save ir aptikti savo talentą.

 

saulius

Saulius Alksnevičius

Penkis metus trypiau kitų karjeros takus ir „vaidinau“ rolėse, kurias primetė aplinka, taigi nieko nuostabaus, kad netapau geriausiu. Gyvenimas užsienyje man padėjo pažinti save labiau ir sutvirtinti vertybes, o magistras Olandijoje pagimdė troškimą – padėti jauniems žmonėms augti. Tam kad augti, reikia žinoti, o aš žinau vieną – galim visi.